Artykuły dla domu

Ebordi

 • 25 December 2016
 • Branzeo

Przechowywanie artykułów meblowych w odpowiednim stanie jest możliwe w głównej mierze dzięki właściwemu zabezpieczeniu. Sprzedaż wytrzymałych materiałów opakowaniowych i taśm specjalistycznych to oferta przedsiębiorstwa Ebordi z Gądek pod Poznaniem. Pośród sprzedawanych przez hurtownię produktów dostępny jest m.in. bogaty wachlarz taśm izolacyjnych, zabezpieczających, z PCV.

Helegda Studio – projektowanie i aranżacja wnętrz

 • 19 December 2016
 • Branzeo

Helegda Studio to biuro projektowe funkcjonujące w Rzeszowie. Profesjonalne aranżowanie wnętrz mieszkalnych oraz wnętrz użytkowych to nasza specjalność. Korzystanie z usług jednej firmy – od przygotowania projektu aż po realizację - daje oszczędność czasu i środków finansowych. Znając nawyki klienta, możemy zaprojektować m.in. dom, czy lokal marzeń. Nadajemy wnętrzom odpowiednią estetykę oraz funkcjonalność. Jesteśmy pomysłowi, mamy duże doświadczenie i dopasowujemy się do wskazanego budżetu.

DITTA Polska – Tychy

 • 12 April 2016
 • Branzeo

Już od niemal 10 lat tworzymy oryginalną linię mebli pod nazwą Ditta Polska ™ Group, a w bogatej ofercie posiadamy duży asortyment komód, mebli kuchennych i blatów kompozytowych Corian. W propozycji usług DITTA Polska odnajdziemy np. meble kuchenne, łazienkowe oraz blaty kompozytowe Rehau. Na specjalne życzenie klientów firma przygotowuje i montuje stoiska wystawowe, takie jak np. boksy. Wszystkie przygotowane przez DITTA meble wyróżniają się nie tylko solidnością oraz niebanalnym designem; są ponadto niezwykle stylowe.

Tamarind Projektowanie mebli i wnętrz

 • 27 October 2015
 • Branzeo

Pracownia Tamarind świadczy profesjonalne usługi w zakresie architektury i projektowania wnętrz. W ciągu 4 lat funkcjonowania przedsiębiorstwa udało nam się zyskać duże doświadczenie. Poza autorskimi projektami projektujemy również meble na zamówienie. Zakład mieści się w Gdyni i wykonuje usługi na terenie Polski i zagranicą. Fotografie zrealizowanych planów są opublikowane na tamarind.pl. Adres: TAMARIND, ul. Łowicka 40/10, 81-504 Gdynia, nr tel. 12 264 32 48.

Sklep Gotowe Wnętrza w Lublinie

 • 17 October 2015
 • Branzeo

Gotowe Wnętrza to oryginalny sklep, który w swojej ogromnej ofercie posiada szeroki asortyment modułów do wystroju wnętrz, jak na przykład sofy, krzesła, komody, jak również sprzęty do pokoju dziecięcego. Oryginalne meble do kuchni i gabinetu zrobione przez renomowanych projektantów i wykonane z wysokiej jakości materiałów to świetna inwestycja. Zamiast zwiedzać następne sklepy możesz - bez wychodzenia z mieszkania - dostać unikalną aranżację i wyroby meblarskie, które idealnie się w nią wpiszą.

Hydraulik Aksanbud

 • 14 September 2015
 • Branzeo

Hydraulik Aksanbud - kompleksowe prace sanitarne w rejonie Warszawy i najbliższych miejscowości.
Od lat zajmuje się serwisem urządzeń wodnych i wodociągowych – wykonujemy instalacje sanitarne dbając i troszcząc się o każdy szczegół wykonywanego zlecenia.
Oferujemy też szeroki wachlarz prac ziemnych takich jak np.: wykopy pod przyłącza, wykonanie stawów rybnych, korytowanie pod parkingi bądź utwardzanie nawierzchni.

Sklep meblowy Arche

 • 5 September 2015
 • Branzeo

W naszym salonie meblowym Arche w Siedlcach, produkty meblowe znanych polskich oraz międzynarodowych marek możesz zakupić na raty. W ofercie sklepu dostępne są np.: szafki, kanapy, meble kuchenne, które nieodpłatnie dostarczamy i instalujemy, a także akcesoria dekoracyjne: wazony, obrazy oraz inne. Meble można zakupić na raty. Oferujemy też nieskomplikowany program do projektowania wnętrz, znajdujący się na witrynie www.archemeble.pl. Możemy zaproponować dostawę wybranych produktów i ich bezpłatną instalację.

Kuchnie niemieckie Koncept2m

 • 6 July 2015
 • Branzeo

Zaprojektowane przez nas pomieszczenia domowe charakteryzuje niezwykła dbałość o szczegóły. Koncept2M w Poznaniu tworzy zespół, który radzi sobie z każdym, w tym również nietypowym projektem. Całościowa obsługa, ciekawe rozwiązania oraz innowacyjność to walory, za sprawą których klienci z chęcią wybierają projekty firmy 2m. Oferujemy wyjątkową stylistykę, ergonomiczne rozwiązania i idealnie dobrane kolorystycznie wyposażenie do pomieszczeń mieszkalnych (salon etc.) lub pomieszczeń biurowych.

Randecostone akcesoria do wnętrz

 • 8 April 2015
 • Branzeo

Manufaktura Randecostone zajmuje się sprzedażą i kreacją dodatków do wnętrz z nowoczesnych surowców, np termoizolacyjnych. Wykonywane odręcznie produkty o interesujących kształtach i barwach, dokładność wykonania i oryginalność towarów to cechy rozpoznawcze manufaktury Randecostone. W trosce o oczekiwania poszczególnych klientów prezentujemy tylko jedyne w swoim rodzaju artykuły w branży art-deco, które będą niezastąpione w domu, czy też biurze. Przekonaj się sam jak wyjątkowe lutra z naszego sklepu mogą wzbogacić przestrzeń wielu wnętrz.

Studio Meblowe Diament

 • 23 March 2015
 • Branzeo

Studio Meblowe Diament gwarantuje wielofunkcyjne meble i elementy wyposażenia najlepszej jakości w różnych kolorach. Profesjonalna obsług dokłada starań żeby produkty były solidne. Firma ma w ofercie także wykonywanie szafek na zamówienie. Aby skontaktować się ze sklepami w Katowicach lub Mysłowicach, wystarczy przesłać wiadomość na: studio@meblediament.pl.

Strony