Biznes Ekonomia

Prosper – rentowne fundusze inwestycyjne

  • 4 January 2017
  • Branzeo

Jeśli chciałbyś zająć się udziałowym zarabianiem i współinwestowaniem w budowę domów pasywnych, sprawdź propozycję firmy Prosper, prowadzącej inwestycje budowlane w dogodnych lokalizacjach na terenie Łodzi i w pobliskich miejscowościach. Prosper proponuje klientom usługi z branży inwestowania w budowę domów pasywnych, oferuje pośrednictwo w sprzedaży apartamentów, jak również oferuje ogromny wachlarz usług księgowych. To na nich powstają osiedla domów pasywnych, a na samym przedsięwzięciu można osiągnąć kilkakrotnie wyższy zysk niż wkładając pieniądze w banku.

Profin księgowa

  • 5 October 2014
  • Branzeo

Firma rachunkowo-finansowa Profin oferuje usługi dziedzinie ewidencjonowania zdarzeń gospodarczych w Księgach Rachunkowych, sporządzania sprawozdań statystycznych , a także obsługi umów o pracę i umów cywilno-prawnych. Kancelarię Profin tworzy zespół wykwalifikowanych adwokatów, którzy służą pomocą i radą w dziedzinie prawa i finansów. Siedziba biura mieści się na terenie Białegostoku. O renomie, jaką cieszy się przedsiębiorstwo, mogą świadczyć listy polecające klientów znajdujące się na stronie internetowej.

Kancelaria prawna z Poznania

  • 5 October 2014
  • Branzeo

Kancelaria Adwokacka Rafała Sangowskiego reprezentuje firmy brokerskie i multiagencje ubezpieczeniowe. Od przeszło kilkunastu lat biuro prawne występuje w imieniu koncernów i osób fizycznych. Usługi firmy są do dyspozycji zainteresowanych z całej Polski. Na tle konkurencji wyróżnia nas wieloletnie doświadczenie w procesach sądowych.
Dwójka mecenasów reprezentuje Klientów przed instytucją sądu. E-mail: kancelaria@sangowski.pl, tel +48 61 842 74 47, godziny otwarcia: 8:00 – 16:00, NIP: 782-133-07-13, REGON: 630695945

Diament doradcy finansowi Lublin

  • 2 October 2014
  • Branzeo

Spółka “Diament - Doradcy Finansowi” zajmuje się profesjonalnym doradztwem finansowym dla dużych przedsiębiorstw. Niezbędna wiedza, duże doświadczenie i bardzo dobra znajomość krajowych rynków i ofert finansowych pozwala na świadczenie usług całkowicie odpowiadających wymaganiom odbiorców. Siedziba spółki znajduje się w Lublinie, firma ma też swoje placówki w Rybniku, oraz na Kujawach. Firma posiada szerokie grono usatysfakcjonowanych klientów.
Czytaj więcej

Kancelaria Jacek Kerplik

  • 11 September 2014
  • Branzeo

Kancelaria prawa Kerplik oferuje profesjonalne usługi w dziedzinie wszystkich obszarów prawa. Profesjonalni prawnicy oferują m.in. pomoc w sprawach karnych , jak również w zakresie przygotowywania umów. Klienci kancelarii to dużykrąg przedsiębiorstw i instytucji – kancelaria funkcjonuje na terenie całej Polski. Szersze informacje dotyczące funkcjonowania kancelarii na stronie http://www.kerplik.pl. Kancelaria Prawna Jacek Kerplik, ul. Kopernika 9/6, 70-241 Szczecin tel. +48 91 820 27 22.