Catering

Pasja Twoja pizzeria

  • 25 December 2014
  • Branzeo

Lokal Pasja realizuje imprezy okolicznościowe, biznesowe oraz komponuje romantyczny nastrój na kolację we dwoje. Fachowa obsługa proponuje potrawy europejskie, pyszne spaghetti i smaczne owoce morza. Dla Państwa również imprezy okolicznościowe. Lokal znajduje się w Radomiu i została uznana za jeden z godnych polecenia lokali w całym województwie. Klienci Pasji chwalą przede wszystkim wysoki standard lokalu z klimatyzacją oraz WiFi.
Sprawdź naszą ofertę - pasjaradom.pl

Deedee.com.pl Catering i sale konferencyjne

  • 14 September 2014
  • Branzeo

Firma gastronomiczna Dee Dee to ogromny zestaw smacznych potraw cateringowych przygotowywanych przez fachowych specjalistów z długim doświadczeniem. Catering oferowany przez Deedee.com.pl to wyjątkowy pomysł na posiłek w pracy. W menu odnaleźć można posiłki z kuchni świata. Numer telefonu do restauracji to 727 607 668. Zachęcamy także do poznania oferty Dee Dee na deedee.com.pl.

Obsługa barmańska Pro Bar

  • 11 September 2014
  • Branzeo

Firma Pro Bar realizuje usługi w ramach kompleksowej obsługi barmańskiej na różnego rodzaju imprezach i uroczystościach, jak na przykład wesela, imprezy integracyjne, jubileusze oraz wieczory panieńskie i kawalerskie. Profesjonalny bar i niespotykane receptury napojów to największe atuty Pro Baru. Spółka samodzielnie kupuje alkohole oraz organizuje kelnerów. Działania Pro Baru są kierowane szczególnie do zainteresowanych ze stolicy oraz okolic, ale Pro Bar działa na obszarze całej Polski.

Powozownia restauracja Hipodrom Wola

  • 11 September 2014
  • Branzeo

Restauracja Powozownia oferuje usługi hotelarskie oraz planowanie eventów rodzinnych. Przedsiębiorstwo profesjonalnie obsługuje uroczystości rodzinne i firmowe, sporządza smaczne potrawy, a również zapewnia doświadczoną obsługę cateringową. Z oferty lokalu korzystają setki zadowolonych mieszkańców Poznania i okolic. Dodatkową zaletą miejsca jest możliwość obcowania końmi z hipodromu.
Grzemi S.C, ul. Lutycka 34, 60-415 Poznań, e-mail: restauracja@powozownia.pl
Oferta