Doradztwo

Firma what.now

  • 5 February 2017
  • Branzeo

What Now to zarządzana przez wykwalifikowanych adwokatów firma gwarantująca osobom prywatnym oraz przedsiębiorstwom usługi takie, jak restrukturyzacja finansowa, a także optymalizację podatkową.
Firma zajmuje się wykonywaniem analizy prawnej umów kontraktowych, przygotowywaniem dokumentacji przekształcenia formy prawnej oraz analizą ogólną stanu finansowego firmy.
Adwokaci za nas negocjują warunki spłaty kredytu, przygotowują spółkę do finansowania alternatywnego, jak również reprezentują organizację przed syndykami.

MS Consulting Obsługa prawna przedsiębiorców, usługi windykacyjne i doradztwo prawno-podatkowe

  • 25 September 2014
  • Branzeo

Biuro adwokackie MS Consulting oferuje kompleksowe doradztwo prawne zarówno klientom biznesowym, jak i indywidualnym. Zapewniamy usługi m.in. w zakresie podatków, konsultacje dotyczące podatku dochodowego ,jak i prawa cywilnego. Oferujemy jedynie rozwiązania, które będą w maksymalnym zakresie spełniać potrzeby wszystkich klientów. Wysoki standard usług spółki zapewnia zespół wyspecjalizowanych współpracowników, wśród których są np. doradca podatkowy i analityk finansowy.
Oferta - msconsult.pl

profitPLAN - Biznes plan do kredytu inwestycyjnego, developerskiego i dla inwestora

  • 15 September 2014
  • Branzeo

Firma ProfitPlanświadczy fachowe usługi w ramach pisania efektownych biznes planów i analiz finansowych. ProfitPlan przyjmuje zarówno początkujące firmy jak i duże spółki akcyjne. Profitplan.pl obsługuje przedsiębiorstwa z terenu całego kraju, a także z zagranicy, szczególnie z Europy Zachodniej. Zapraszamy do zapoznania się z licznymi referencjami przedsiębiorstwa, umieszczonymi na stronie internetowej.
Profitplan.pl: więcej o firmie