Doradztwo finansowe

Firma Eko Claim

 • 16 February 2017
 • Branzeo

Spółka Eko Claim mająca swoją siedzibę w Oldham proponuje profesjonalną pomoc w odzyskaniu rekompensaty z powodu wypadku na terenie Anglii.
Zespół przeszkolonych pracowników z firmy Eko Claim reprezentuje klienta w negocjacjach z ubezpieczycielem, przygotowuje tłumaczenia potrzebnych dokumentów, jak również bierze udział w procesie odszkodowawczym. Wypadek w miejscu publicznym, tudzież kolizja drogowa w Wielkiej Brytanii? – Teraz otrzymanie rekompensaty jest niesamowicie łatwe!

Firma Omega Project

 • 22 September 2016
 • Branzeo

Firma Omega Project, która posiada wieloletnie doświadczenie, jak również pewną pozycję na rodzimym rynku, zajmuje się kompleksową obsługą inwestycji w obszarze budownictwa przemysłowego i mieszkaniowego, jak również użyteczności dobra publicznego. Grupa ekspertów wchodząca w skład spółki proponuje usługi takie, jak wielobranżowy nadzór inwestycji, okresowe przeglądy budynków, a także wycenę budynku. Gwarantujemy m.in.: opracowanie kosztorysu robót budowlanych, wyceny nieruchomości, przeglądy okresowe obiektów.

OMEGA Project Sp. z o.o.

 • 10 September 2016
 • Branzeo

Chcesz, aby Twoja inwestycja była wykonana idealnie z planem i Twoimi oczekiwaniami? Przekaż ją takiej firmie jak Omega Project z Poznania. Sprostamy wymaganiom dyktowanym nawet przez najbardziej wymagających inwestorów. Trudnimy się kompleksową obsługą każdego przedsięwzięcia inwestycyjnego. Naszemu przedsiębiorstwu można zlecić przykładowo zarządzanie procesem inwestycyjnym w zakresie budownictwa mieszkalnego, czy użyteczności publicznej. Zapewniamy np.: doradztwo techniczne, przygotowywanie obiektów do odbioru, przeglądy okresowe budynków.

Agrobankier Kredyty dla Rolnictwa

 • 13 August 2016
 • Branzeo

Zamierzasz zainwestować w prowadzone przez siebie gospodarstwo rolne? Skorzystaj z pomocy pracowników firmy AGROBANKIER. Główna siedziba mieści się na terenie Bydgoszczy, ale zatrudnianych przez nas pracowników możesz znaleźć również w każdym województwie. Firma doradcza pomaga klientom w wyborze, a także zrealizowaniu kredytu na zakup urządzeń potrzebnych w gospodarstwie domowym, jak również kredytu na zakup nieruchomości.

Firma Omega Project

 • 10 June 2016
 • Branzeo

Chciałbyś, by Twoja inwestycja została wykonana idealnie z planem oraz Twoimi oczekiwaniami? Zleć ją takiemu zakładowi jak Omega Project w Wielkopolsce. Sprostamy wymaganiom dyktowanym nawet przez bardzo wymagających inwestorów. Kadra profesjonalistów wchodząca w skład spółki gwarantuje usługi takie, jak generalny nadzór inwestycji, okresowe przeglądy budynków, a także inwentaryzację budynku. Możemy zagwarantować np.: ekspertyzy budowlane, wyceny nieruchomości, przeglądy okresowe budynków. Ponadto realizujemy opisy techniczne obiektów mieszkalnych, przemysłowych oraz innych.

Spółka ITTI

 • 7 November 2015
 • Branzeo

Poszukujesz niezależnego od producentów oprogramowania doradztwa w temacie IT? Zagwarantuje Ci to ITTI Spółka z.o.o. z Poznania przy wykorzystaniu specjalistycznych technik przez doświadczonych pracowników. Monitorujemy źródło utrzymania w firmie, zapewniamy fachową konsultację – podpisujemy umowy zarówno z kameralnymi firmami oraz bardzo dużymi korporacjami. ITTI można zlecić też opracowanie badań ewaluacyjnych metodami np. ilościowymi (wywiady internetowe itp.) i zindywidualizowane usługi w kwestii zagwarantowania bezpieczeństwa danych osobowych.

Przedsiębiorstwo iTTi

 • 20 September 2015
 • Branzeo

Spółka ITTI, która ma siedzibę w Poznańskim Parku Naukowo-Technologicznym, oferuje przełomowe rozwiązania w dziedzinie telekomunikacji. ITTI to kadra specjalistów, którzy dzięki ogromnej wiedzy, a także indywidualnemu podejściu do klienta przekonują coraz większą grupę kontrahentów. Otrzymaliśmy wyróżnienia za innowacyjność od Polskiego Towarzystwa Informatycznego. Ponadto angażujemy się w projektach ogólnoświatowych, jak i kontaktujemy się ze światowymi liderami technologii.