Drukarnie

Drukarnia Warszawa DrukXpert.pl

  • 10 November 2017
  • Branzeo

Musisz wydrukować kalendarze, zaproszenia albo teczki z nazwą firmy, a może masz zamiar wykonać projekt graficzny? Skorzystaj z pomocy specjalistów z DrukXpert!
W bogatej ofercie firmy można znaleźć teczki firmowe, kalendarze książkowe, filmy reklamowe, a także maszty flagowe.
Dobra klasa towarów, jak również grono wykwalifikowanych pracowników – dzięki temu Druk Xpert może pochwalić się dużym zainteresowaniem klientów.
Biuro reklamy Druk Xpert zachęca klientów z całej Polski do obejrzenia grafik online oraz do wykonywania zamówień w siedzibie firmy.

Duplicart 3D

  • 7 August 2015
  • Branzeo

Od ponad 2 dekad DuplicArt 3D Eukom Cabling Sp. z o.o. jest wytwórcą kabli światłowodowych do transmisji danych. Siedziba spółki mieści się na terenie stolicy.
W zakresie druku w trójwymiarze wykonujemy makiety budynków, modele poglądowe, upominki reklamowe i modele z podobizną ludzi albo przedmiotów (przykładowo oświetlenia). Wycena zlecenia jest darmowa.
Dzięki drukowaniu 3D podobnie osoby prywatne mogą utrwalić w miniaturce najważniejsze momenty w życiu – pierwsze kroki dziecka, wesele, czy też pokonanie przeciwnika w ważnym meczu.

Drukuj z Chronokolor

  • 1 October 2014
  • Branzeo

Reklama jest bezsprzecznie dynamem handlu, oraz wszelkiej innej działalności. Drukarnia Chronocolor zapewnia duży wachlarz najwyższej jakości artykułów reklamowych, oraz produktów niezbędnych w biurze, między innymi papier firmowy. Umieszczone na stronie www portfolio zakładu poligraficznego Chronocolor ukazuje tylko część jej potencjału. Oferujemy usługi doświadczonych specjalistów z branży drukarskiej, którzy każde zamówienie zrealizują terminowo i dokładnie.
Strona firmy