Edukacja Nauka

WSM w Sosnowcu

 • 2 November 2017
 • Branzeo

Dietetyka w sporcie, Organizacja i Zarządzanie, a także Problemy seksualne w resocjalizacji – naukę na tych, oraz innych specjalizacjach gwarantuje Wyższa Szkoła Medyczna w Sosnowcu.
WSM Sosnowiec gwarantuje kandydatom doskonałe przygotowanie do zawodu pielęgniarza, czy ratownika medycznego, dużą pulę stypendiów i możliwość zdobywania wiedzy w wielu obszarach.
Zespół doświadczonych wykładowców, dobrze wyposażona czytelnia, jak i wygodna lokalizacja sprawiają, że uczelnia jest jedną z najbardziej polecanych szkół medycznych na Śląsku.

Wyższa Szkoła Medyczna Sosnowiec

 • 3 June 2016
 • Branzeo

Wyższa Szkoła Medyczna w Sosnowcu oferuje zainteresowanym szeroki wybór kierunków takich jak Edukator pierwszej pomocy i Problemy seksualne w resocjalizacji. Kadra złożona z wybitnych ekspertów, znaczna pula pieniędzy na dofinansowanie oraz elastyczny grafik ćwiczeń to tylko parę z zalet, jakimi może pochwalić się Wyższa Szkoła Medyczna w Sosnowcu. Dzięki ogromnej bazie dydaktycznej, rewelacyjnie zaopatrzonej bibliotece oraz dobrej jakości ćwiczeń studenci Wyższej Szkoły Medycznej w Sosnowcu posiadają dużą wiedzę, jak również pewność odnalezienia pracy na rynku.

Szkoła Językowa Global Language Academy Wrocław

 • 16 October 2015
 • Branzeo

Akademia językowa mieszcząca się we Wrocławiu została założona z myślą o osobach chcących bez trudu nauczyć się nieznanych języków. Jesteśmy profesjonalną placówką, w której zatrudnieni są doświadczeni nauczyciele m.in. z USA, Niemiec. Możemy zaproponować rozmaite poziomy językowe a także długość warsztatów. Zajęcia prowadzone są w szkole , a także u klienta - we Wrocławiu. Dodatkowo, możemy zaoferować kursy przez skype’a. Poza tym prowadzimy kursy podczas wakacji oraz dla podmiotów gospodarczych.

Rozwijamy z wyobraźnią!

 • 8 December 2014
 • Branzeo

Tym co wyróżnia klub malucha Mądry Maluch od innych jest oferowanie lekcji w języku angielskim. Małe grupy a także ciekawie opracowane zajęcia, przyczyniają się do tego że najmłodsi bezstresowo przyswajają wiadomości poprzez zabawę. Przedszkole mieści się na obszarze Rumi i zaprasza do kontaktu drogą telefoniczną. Karty rekrutacyjne na następny rok szkolny można znaleźć w witrynie internetowej madrymaluch.edu.pl Ul. Piłsudskiego 68, 84-230 Rumia, tel. 698-719-060.

Madrymaluch.edu.pl: sprawdź ofertę

WSTE Uczelnia wyższa dla Ciebie

 • 1 October 2014
 • Branzeo

WSTE znajduje się w Szczecinie i oferuje bogatą gamę studiów podyplomowych. Szkoła odznacza się wysokim poziomem nauczania oraz kompetentną grupą wykładowców, o czym świadczą wysokie wyniki oraz zadowolenie studentów. Szkoła znajduje się w Szczecinie, na ulicy Klonowica 14. O popularności uczelni świadczysatysfakcja studentów, zmierzających do realizowania indywidualnych pasji i marzeń zawodowych. E-mail: rektorat(at)wste.szczecin.pl.
Wejdź na stronę

Jeżyki klub Malucha

 • 23 September 2014
 • Branzeo

Harmonijny rozwój dziecka to podstawowe założenie prywatnego Przedszkola Jeżyki, które ma swoją siedzibę w centrum Poznania. Umiejscowione jest w historycznym, przestronnym miejscu z unikatowym nastrojem. Tym co różnicuje je od innych takiego rodzaju placówek jest autorski system nauki podopiecznych. Nasza kadra to wychowawcy przedszkolni z przyjaznym podejściem do dzieci – pracujący z zaangażowaniem. Jeżyki, poza atrakcyjną lokalizacją, ma także inny atut – oryginalne pomieszczenia. Z myślą o rodzicach miejsce jest otwarte 10 h.

Edukacja Mądry Maluch

 • 5 September 2014
 • Branzeo

Placówka dla najmłodszych Mądry Maluch jest niepublicznym przedszkolem dla kilkulatków. Małe grupy oraz ciekawie opracowane lekcje, przyczyniają się do tego że maluchy łatwiej przyswajają wiadomości poprzez gry. Jednostka funkcjonuje w Rumii. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą pod adresem: www.madrymaluch.edu.pl. Ul. Piłsudskiego 68, 84-230 Rumia, tel. 698-719-060.

Madrymaluch.edu.pl, sprawdź ofertę