Firma

odciąg pyłu ecorolf

  • 21 August 2017
  • Branzeo

Firma Eco Rolf trudni się realizacją instalacji ochrony powietrza. W szerokiej ofercie firmy można znaleźć najnowsze technologie oczyszczania takie, jak filtr kasetowy, instalacje odsiarczania spalin, jak również odpylacze przemysłowe.

Mająca ogromne doświadczenie firma Eco Rolf zapewnia swoim klientom wysokiej klasy przepustnice, filtrację gazów, neutralizację spalin, a także redukcję NOx.

Grono wyszkolonych pracowników, profesjonalizm i długoletnie doświadczenie to cechy, dzięki którym przedsiębiorstwu zaufało duże grono klientów.

Tej przesyłki kurierskie

  • 15 October 2014
  • Branzeo

Fachowa działalność wysyłkowa zajmuje się ekspresowym doręczaniem paczek w Poznaniu i okolicach. Przedsiębiorstwo proponuje przewóz paczek, przesyłek oraz listów 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu. Wieloletnie doświadczenie dało wysoką jakość obsługi i skuteczność działania, natomiast kurierzy dotrą wszędzie i o każdej porze. Warto zapoznać się z ofertą na stronie internetowej www.tej-kurier.com.pl Godziny pracy biura: poniedziałek - piątek: 8-17 Jugosłowiańska 15 60-301 Poznań

Alfa Tax

  • 9 October 2014
  • Branzeo

Profesjonalne biuro rachunkowe Alfa pomaga klientom prywatnym , jak również firmom małym i średnim w prowadzeniu spraw pracowniczych.
Biuro przez lata pracuje na dobra renomę i popularność, którą jest w stanie się pochwalić. Centrala biura znajduje się na obszarze Białegostoku. Wykwalifikowani adwokaci zachęcają osoby prywatne i firmy z całego kraju do kontaktu mailowanego przez całą dobę.
Zajmujemy się również doradztwem w zakresie HR.
Zapraszamy do przejrzenia propozycji pod adresem alfa-tax.pl
TEL: (85)6643962, FAX: (85)6535777