Fotografia

Studio Cezary Sawicki

  • 10 October 2016
  • Branzeo

Cezary Sawicki trudni się robieniem zdjęć od dawna, dlatego proponowane przez niego sesje zdjęciowe i nagrywane filmy wyróżniają się profesjonalizmem oraz wysoką jakością. Pod tym adresem znajdziecie profesjonalistów, którzy sprawią, że będzie to wyjątkową pamiątką na wiele lat. Uchwycą każdy moment łez, szczęścia i innych emocji. Pośród klientów fotografa są instytucje i klienci indywidualni, którzy doceniają duże doświadczenie, a także promocyjne ceny.

Sawicki Film

  • 6 June 2016
  • Branzeo

Sawicki Film Production to firma, której powierzyć można zrobienie zdjęć i filmów, które uwiecznią niecodziennie uroczystości. Reportaże weselne, z chrztu, jak i przyjęcia jubileuszowego, a także filmy promocyjne oraz instruktażowe tworzone przez firmę Cezarego Sawickiego cieszą się ogromną popularnością. Pośród klientów studia fotograficznego znajdują się instytucje oraz klienci prywatni, którzy chwalą profesjonalizm i promocyjne ceny. Nieszablonowe kadry filmowe z ceremonii ślubnej, oferta firmy pokazana w ciekawy sposób? Możemy to zapewnić!

Budka Air Photobooth

  • 10 October 2015
  • Branzeo

Air Photobooth to innowacyjny automat do fotografowania, który zaledwie w kilka sekund wywołuje najwyższej klasy zdjęcia. W komplecie znajduje się także dmuchany namiot, który oświetlany jest różnokolorowymi żarówkami LED. Jego powierzchnię, a także fotokabiny, doskonale można wykorzystać przykładowo na promocję firmy. Ze względu na to, że na różnego typu zaślubinach bądź innych eventach wykonuje fotografie – fotokabina będzie idealną atrakcję oraz gwarancją świetnej rozrywki. Fotokabinę wynajmujemy, a także sprzedajemy osobom zainteresowanym na obszarze całej Polski.