Hotele

Hotel Royal w Poznaniu

  • 5 November 2015
  • Branzeo

Odwiedzasz Wielkopolskę w celach turystycznych albo służbowych? Szukasz komfortowej lokalizacji na nocleg? Trzygwiazdkowy Hotel Royal usytuowany w sercu Poznania to idealna propozycja dla turystów. Sala ART DECO posiada 80 m2, a sala LOFT - ma 60 m2. Oba pomieszczenia zostały wyposażone w klimatyzację, dostęp do internetu, najwyższej jakości sprzęt multimedialny, sprzęt nagłośnieniowy. Przyjmujemy zarówno osoby podróżujące służbowo, jak również rodzinny. Ponadto w hotelu znajdują się dwie sale biznesowe ze sprzętem multimedialnym idealne na wszelkiego typu prezentacje marketingowe.

Hotel Royal*** Poznań

  • 19 September 2015
  • Branzeo

Elegancki Royal Hotel położony jest w pięknym zakątku Poznania. Obiekt stanowi najlepsze miejsce, kiedy chcesz znaleźć nocleg planując przyjazd do stolicy Wielkopolski na parę dni lub na kilka tygodni. Wiele firm prowadzi u nas kilkudniowe spotkania firmowe – w naszym nowoczesnym hotelu posiadamy klimatyzowane sale biznesowe. Pomieszczenia zaaranżowane są komfortowo, posiadają telewizję kablową oraz łazienkę z zestawem kosmetyków. Ponadto, w pomieszczeniach o podwyższonym standardzie można zaparzyć sobie wyśmienitą herbatę.

Pałacyk Łochów

  • 8 August 2015
  • Branzeo

Potrzebujesz przyjaznego hotelu w dogodnej dzielnicy?  Serdecznie zapraszamy do  Hotelu w Pałacu Łochów pod Warszawą. Ten przepiękny budynek to idealne lokum na zorganizowanie niezapomnianego wesela, przyjęcia komunijnego, czy też konferencji. Dla gości możemy zorganizować przykładowo przeprawy survivalowe, grille. Do dyspozycji są boiska do siatkówki, rowery turystyczne i gabinetu SPA.

Hotel-olympic.pl

  • 12 October 2014
  • Branzeo

Hotel Olympic to nowoczesny kurort, proponujący atrakcyjną gamę usług dla wszystkich klientów. Hotel Olympic proponuje całoroczny najem miejsc noclegowych. Oferujemy odstresowujący wypoczynek 50 km od Poznania oraz dostęp do zajęć sportowych. Wszystkie informacje kontaktowe Hotelu Olympic są dostępne na domenie internetowej: www.hotel-olympic.pl.

Hotele Sen w Świebodzinie i Myszęciniu

  • 25 September 2014
  • Branzeo

Hotele Sen to nocleg na wysokim poziomie - w niezwykle urokliwej dzielnicy, daleko od szumu miasta. W ich ofercie znajduje się np. organizacja imprez z różnych okazji, konferencji biznesowych; miejsca te służą także w celach wypoczynkowych. Nasze hotele mieści się w Świebodzinie i w Myszęcinie i posiada przestronne sale konferencyjne. Rezerwację hotelu w Świebodzinie można dokonać całodobowo, telefonując pod numer: 68 475 66 44.
Więcej na stronie - hotelsen.pl