Imprezy

Grupa artystów Teatr Inna Bajka

  • 26 April 2015
  • Branzeo

Szczudlarstwo - eventy - imprezy kulturalne. Stowarzyszenie artystów Teatr Inna Bajka jest zarówno organizatorem zabaw teatralnych i miejskich, a także pomaga w uatrakcyjnieniu urodzin dla dzieci. Grono zawodowych mimów charakteryzuje rzetelność, niespotykana kreatywność i długoletnie funkcjonowanie w aktorstwie. Usługi oferowane przez teatr szczycą się zatem, sukcesywnie zwiększającą się popularnością. Nasze centrum mieści się w samym centrum pięknego Krakowa. Zachęcamy do sprawdzania komentarzy ludzi będących na naszych spotkaniach i kontaktu telefonicznego.

Imprezy-art.pl

  • 14 October 2014
  • Branzeo

Spółka Imprezy – Art.pl trudni się kompleksowym organizowaniem imprez najlepszej jakości. Polecamy kompleksową organizację wydarzeń takich jak: urodziny, przygotowujemy także oryginalne pokazy które wzbogacają wszelakie akcje promocyjne. Firmę doceniło już wielu rodziców oraz placówek, a ich pochlebne opinie można zobaczyć na stronie internetowej w miejscu oznaczonym jako „Referencje”. Zachęcamy do zapoznania się z zakładką Galeria na stronie imrezy-art.pl, gdzie zamieściliśmy najlepsze, organizowane przez nas uroczystości.

Event Adventure Pikniki tematyczne dla firm

  • 25 September 2014
  • Branzeo

Firma Event Adventure trudni się zapewnianiem wyjątkowych eventów. Proponuje na przykład zabawę w parku linowym, występy iluzjonistów, a także atrakcje dla dzieci. Długoletnie funkcjonowanie na rynku, ogromna dbałość o zadowolenie klientów oraz niebanalne motywy przewodnie pikników spowodowały, że Event Adventure ma możliwość pochwalić się ciągle rosnącą liczbą organizowanych imprez. Działania przedsiębiorstwa są kierowane do zainteresowanych z całej Polski.