Kursy i szkolenia

chorwacjacafe.pl

 • 26 June 2017
 • Branzeo

Styl życia, zwyczaje, warte odwiedzenia miejsca, kuchnia, ludzie w Chorwacji – to tematy, które umieszczane są na portalu Chorwacja Cafe.

W ten sposób ci, którzy mają w planach wakacje w tym państwie – pierwszy albo następny - mogą liczyć na pełną informację w różnym zakresie - np. miejsc noclegowych, wydarzeń muzycznych.

Nie brakuje tu jednocześnie wypowiedzi, wzmianek, zdjęć, za pośrednictwem których można zobaczyć najciekawsze zakątki Chorwacji - zrodziły się z zafascynowania nią.

Szkoła języków obcych Global Language Academy

 • 23 June 2016
 • Branzeo

Gorąco zachęcamy do skorzystania z bardzo ciekawej oferty szkoły językowej Global Language Academy Wrocław. Tu masz możliwość zapisać się na kurs językowy metodą bezpośredniej komunikacji np.: niemieckiego, portugalskiego. Wybierz tylko optymalną opcję nauki. U nas możesz zapisać się na lekcje hiszpańskiego oraz egzaminy językowe. Oferujemy warsztaty językowe w Global Language Academy, np.: wakacyjne, dla przedsiębiorstw, z dojazdem do domu klienta w mieście Wrocław, poprzez skype’a.kursy językowe

Goździk – Nauka Jazdy

 • 7 May 2016
 • Branzeo

Ośrodek Szkolenia Kierowców Goździk proponuje kursy nauki jazdy, dzięki którym przyszli kierowcy zyskają potrzebną wiedzę oraz przygotują się do egzaminu na prawo jazdy w kategorii A i B. Jazdy próbne przeprowadza w Poznaniu oraz w okolicy. Rewelacyjne podejście do kursanta, bezstresowa atmosfera, doświadczona grupa instruktorów, profesjonalne przygotowanie do egzaminu teoretycznego i praktycznego to cechy, które wyróżniają placówkę spośród innych.

PARiS – Polska Akademia Rowoju i Sportu w Lublinie

 • 11 March 2016
 • Branzeo

Chcesz się zawodowo kształcić jako menadżer sportu? Zapisz się do Polskiej Akademii Rozwoju i Sportu w województwie lubelskim. Tu organizujemy szkolenia teoretyczne i z praktyki. Szeroka oferta szkoleń w wielu miejscach na terenie całego kraju, przeszkolona załoga instruktorów, najlepsze przygotowanie i ciekawe zajęcia to walory, które sprawiają, że PARiS cieszy się ogromną popularnością pośród klientów, którzy starają się zdobywać nowe kwalifikacje w zakresie kultury fizycznej. Siedziba centrum jest w Lublinie.

Polska Akademia Rozwoju i Sportu Lublin

 • 12 November 2015
 • Branzeo

Polska Akademia Rozwoju i Sportu proponuje różnorodne kursy. Precyzyjnie opracowujemy harmonogram zajęć pod spersonalizowane potrzeby kursantów. Zajęcia teoretyczne i praktyki przebiegają pod okiem sprawdzonej załogi instruktorów. Wieńczy je test końcowy. W ramach opłaty za szkolenie znajduje się m.in. wydanie legitymacji o skończeniu kursu i ewentualne poprawki. Firma PARiS zachęca klientów z obszaru całego kraju do zadawania pytań drogą telefoniczną, a także do zapoznania się z terminami kursów za pomocą strony online.

Polska Akademia Rozwoju i Sportu w Lublinie

 • 4 November 2015
 • Branzeo

Polska Akademia Rozwoju i Sportu oferuje różnorodne treningi. Naszym podstawowym celem jest podniesienie kwalifikacji zawodowych, które umożliwią spełnianie się w roli np. menadżera rekreacji ruchowej, czy prowadzenia swojej działalności gospodarczej. Siedziba centrum znajduje się w Lublinie. Naszym klientom zapewniamy profesjonalną klasę warsztatów oraz wykwalifikowaną poradę. Wyróżnia nas szerokie doświadczenie. Co więcej, zawsze spełniamy oczekiwania klientów.

Halibut Szkolenia otwarte i zamknięte

 • 21 October 2014
 • Branzeo

Halibut to wyspecjalizowana grupa szkoleniowa. Halibut to organizacja, jaka jest specjalistą w obszarze szkoleń dla różnorodnych klientów, w tym głównie dla sektora biznesowego.Duże doświadczenie oraz niestandardowe podejście do zadań sprawia, iż, oferta Grupy Halibut jest godna polecenia. Poza tym oferuje też np. sesje personalnego coachingu w tematach: zdolności szefowskich i jako handlowca. Korzystając z oferty Grupy zyskują zatrudniający i pracownicy. Halibut Grupa Szkoleniowa s.c., ul. Tęczowa 19A, 60-275 Poznań

Be Alpha - pokażemy jak skutecznie podrywać kobiety

 • 3 October 2014
 • Branzeo

Be Alpha to wyjątkowa szkoła uwodzenia, która pozwala na poprawienie relacji z paniami. Ogromna dbałość o potrzeby kursantów, zaskakująca skuteczność oferowanych działań oraz ich konkurencyjne ceny sprawiły, iż grupa uczniów szkoły stale wzrasta, a Be Alpha jest coraz szerzej kojarzona. Be Alpha namawia panów z całej Polski do kontaktu mailowego , a także do zapoznania się z komentarzami kursantów w witrynie internetowej.