Medycyna

Skomed Rehabilitacja

 • 22 June 2016
 • Branzeo

W Centrum Rehabilitacji SKOMED z Bydgoszczy możesz liczyć na opiekę doświadczonych specjalistów. Zarazem w naszej placówce, jak również w mieszkaniu chorego, proponujemy szeroki zakres zabiegów z zakresu rehabilitacji. Duża gama zabiegów medycznych obejmuje m.in.: laseroterapię, elektrostymulację, terapię ultradźwiękami, tonolizę, masaż segmentarny oraz terapię metodą PNF.

Centrum Rehabilitacji Skomed w Bydgoszczy

 • 4 June 2016
 • Branzeo

Centrum rehabilitacji Skomed gwarantuje profesjonalną rehabilitację neurologiczną, terapię w wadach stóp i kolan oraz kinezyterapię. Z zabiegów centrum mogą korzystać dzieci oraz osoby dorosłe. Rehabilitację gwarantujemy dzieciom oraz dorosłym. W zakresie fizykoterapii realizujemy m.in. magnetoterapię, a także elektroterapię(interdyn, naświetlanie itd).

Lab Medical

 • 29 August 2015
 • Branzeo

W Pracowni Analitycznej LABmedical z Piły opracowaliśmy dla pacjentów różnorodne panele badań. Wyniki wielu z nich są gotowe po kilku godzinach.
Oferta laboratorium to szeroki zestaw badań podstawowych oraz specjalistycznych przykładowo moczu – bezpłatnych bądź płatnych. W przypadku tych drugich istnieje możliwość pobrania materiału do badań poza godzinami otwarcia pracowni.

Eskulap

 • 27 August 2015
 • Branzeo

NZOZ to renomowana przychodnia ekspertyz medycznych dostępna dla wszystkich pacjentów. Laboratorium proponuje usługi w obszarze specjalistycznych badań nieodpłatnych - ze skierowaniem od lekarza rodzinnego albo specjalisty oraz płatnych, w tym np. pobranie krwi w domu chorego. Propozycja badań dotyczy m.in. morfologii krwi, badań w chorobach zakaźnych. Można się również przebadać pod kątem schorzeń tarczycy czy bólu stawów korzystając ze specjalnych pakietów badań. Zapraszamy też na badania DNA – na własne potrzeby lub do postępowania sądowego.

Genmed Testy DNA

 • 4 August 2015
 • Branzeo

Chciałabyś sprawdzić stopień pokrewieństwa między dzieckiem a hipotetycznym ojcem? Analizę zrealizuje dla Ciebie Laboratorium Diagnostyki Molekularnej w Poznaniu. Materiał biologiczny pobrać można z wewnętrznej części policzka – w domu albo w jednej z partnerskich placówek, w dowolnym województwie. Stopień pokrewieństwa ustala się przez sprawdzenie materiału biologicznego dziecka, domniemanego ojca (i dodatkowo matki). Czas realizacji badania to 5-10 dni roboczych. Prócz testów pokrewieństwa przeprowadzanych do celów prywatnych podejmujemy się badań dla sądownictwa.

Laboratorium Genmed

 • 24 November 2014
 • Branzeo

Laboratorium Diagnostyki molekularnej Genmed pomaga w genetycznym potwierdzeniu rodzicielstwa. Spółka trudni się również analizowaniem śladów biologicznych. Na swoim koncie firma ma już kilka tysięcy zrealizowanych badań. Testy realizowane są z prawie 100-procentowym prawdopodobieństwem. Każda próbka analizowana jest dwa razy. Dzięki klinikom partnerskim w całym kraju Genmed proponuje dojazd do klienta. Zachęcamy do kontaktu pod numerem telefonu: 61 853 32 38.
W trakcie wszystkich etapów analizy genetycznej kontrolowana jest jego wiarygodność i zgodność ze standardami.

Studio nowych możliwości

 • 3 November 2014
 • Branzeo

Studio Nowych Możliwości oferuje szerokie usługi w dziedzinie psychoterapii. Oferujemy m.in.: terapie procedurą PE, interwencje kryzysową.Pracujemy z zaangażowaniem i opieramy się na najnowszych technikach. Studio znajduje się na obszarze Skierniewic, gdzie pracują tylko wykwalifikowani eksperci. Jesteśmy przygotowani na niecodzienne przypadki. Terapię dopasowujemy do określonych potrzeb każdego klienta. Poradnia Tel: 695 378 352, kopytek.wojciech@gmail.com.

BellMED

 • 3 October 2014
 • Branzeo

Bell Opławski jest to nowoczesne centrum stomatologiczno-medyczne. Nowocześnie urządzone gabinety medyczne, szybkie terminy zapisów pacjentów są bardzo dużą zaletą kompleksu medycznego. Umawiać się na wizytę można przez internet oraz tradycyjnie. Warto pamiętać, że centrum proponuje pacjentom wirtualną rejestrację do specjalistów.
Sprawdź naszą ofertę - bellmed.pl

GMS Recruitment Rekrutacja

 • 18 September 2014
 • Branzeo

Gmsecruitment.com to portal umożliwiający znalezienie pracy dla lekarzy. Fachowość oraz zapał do oferowanych działań, a także długoletnie istnienie na rynku sprawiło, że grupa osób zainteresowanych usługami agencji wciąż rośnie. Nasza siedziba mieści się w rejonie Łodzi. Z oferty firmy rekrutacyjnej korzystają liczne, znane placówki medyczne w Polsce i za granicą. GMS Recruitment, Katarzyna Wyrzykowska, Milionowa 55, 93-113 Łódź
Strona www - gmsrecruitment.com