Polityka prawo

Mecenas Sylwia Kołton kancelaria

 • 19 March 2016
 • Branzeo

Adwokat Sylwia Kołton udziela porady prawne w zakresie prawa karnego, odszkodowania i zadośćuczynienia, prawa opiekuńczego oraz obsługi wspólnot mieszkaniowych. Mecenas specjalizuje się w takich rodzajach prawa jak: spadki, przygotowywanie umów, prawo pracy i ponadto sprawy o ubezwłasnowolnienie. Siedziba biura adwokat znajduje się w Sosnowcu. Wszystkie problemy rozwiązujemy wykorzystując wieloletnie doświadczenie ,jak i fachową erudycję naszej grupy pracowników.

Kołton porady prawne to:

Prawo-praca.pl

 • 28 November 2015
 • Branzeo

W dzisiejszych czasach wiele słyszy się o mobbingu, łamaniu praw pracowników, czy też o bezprawnym zwolnieniu z pracy, ale wielu pracujących nie wnosi oskarżenia, nie mając wiedzy dotyczącej prawa. Właśnie z tego powodu adwokaci z usytuowanej w Łodzi Kancelarii Prawnej Chróścielewska i Chróścielewski stworzyli bloga www.prawo-praca.pl, na którym umieszczają ciekawe informacje odnoszące się do prawodawstwa. Z obszaru prawa pracy prawnicy z Łodzi zajmują się przykładowo: opracowywaniem umów o pracę.

Blog o prawie spadkowym Kancelarii Chróścielewska&Chróścielewski

 • 28 November 2015
 • Branzeo

Strona internetowa spadkowe-prawo.pl to szereg istotnych rad powiązanych z tą konkretną tematyką. Na naszym blogu zamieszczamy interesujące artykuły – błyskawicznie piszemy o każdych zmianach w prawie do nabywania spadku. Dziedziczenie ustawowe, odrzucenie spadku, wydziedziczenie, sprawa spadkowa – to kilka wybranych zagadnień, w których służą pomocą prawną adwokaci z Łodzi. Oprócz udzielania porad prawnych, odwiedzający kancelarię mogą liczyć na reprezentowanie ich w sprawach spadkowych, które toczą się w sądzie.

Sprawy Rozwodowe – Radca Prawny Paweł Budrewicz

 • 26 November 2015
 • Branzeo

Unieważnienie małżeństwa niesie za sobą zwykle dużo cierpienia i zmartwień, dlatego trzeba zawczasu poszukać pomocy eksperta, który zajmie się naszymi sprawami. Kancelaria Radcy Prawnego Pawła Budrewicza niesie pomoc nawet w bardzo skomplikowanych postępowaniach rozwodowych. Klient otrzyma fachową pomoc dzięki niezbędnej wiedzy oraz długoletniemu doświadczeniu w branży prawniczej. Bogate doświadczenie, empatia i szybkość działania to zalety, które wyróżniają mecenasa Pawła Budrewicza w branży.

Blog rodzinne-prawo.pl

 • 25 November 2015
 • Branzeo

Blog rodzinne-prawo.pl wymyślony przez prawników z umiejscowionej w Łodzi Kancelarii Prawnej Chróścielewska i Chróścielewski posiada zasób wiedzy z zakresu prawa rodzinnego. Duża część artykułów dotyczy problemów związanych ze sprawowaniem opieki nad dzieckiem - piszemy o alimentach i zasiłkach rodzinnych. Na bieżąco sprawdzamy właściwe przepisy. Prawo rodzinne bardzo często jest zawiłe, dlatego służymy rzetelną poradą. Naszą stronę codziennie odwiedza dużo osób – czekamy na wszelkie sugestie oraz uwagi.

Blog kancelarii Chróścielwska & Chróścielewski

 • 25 November 2015
 • Branzeo

Kancelaria Chróścielewska & Chróścielewski zachęca do regularnego przeglądania autorskiego bloga, gdzie zamieszcza interesujące informacje dotyczące prawa karnego, a także zestaw dobrych rad dla spółek oraz klientów indywidualnych. Prawnicy z Kancelarii Prawnej Chróścielewska i Chróścielewski pragną podzielić się swoją dużą wiedzą z ludźmi, którzy nie obcują z prawem na co dzień. Wśród problemów, z którymi adwokaci mają najczęściej do czynienia są m.in. oszustwo, kradzież oraz łapówki. Nie brakuje również przestępstw gospodarczych.

Blog o Prawie Cywilnym Kancelarii Chróścielewska i Chróścielewski

 • 24 November 2015
 • Branzeo

W znajdującej się w Łodzi Kancelarii Adwokackiej Chróścielewska & Chróścielewski można liczyć na poradę prawną m.in. z tematyki prawa cywilnego. To oferta dedykowana klientom prywatnym oraz podmiotom gospodarczym. Dokładny zestaw tematów, w których mogą pomóc łódzcy prawnicy można znaleźć na stronie kancelarii. Dotyczą one np.: kwestii zniesienia współwłasności, dzierżawienia mieszkań lub sprawy gospodarcze.

Prawo rodzinne i gospodarcze Chróścielewscy

 • 14 November 2015
 • Branzeo

Kancelaria Adwokata Magdaleny Chróścielewskiej świadczy pomoc prawną w formie tworzenia opinii, w tym sporządzania wniosków, jak również reprezentację przed sądami. Grono wykwalifikowanych pracowników zajmuje się sprawami sądowymi takimi, jak ustalenie ojcostwa, windykacja należności, sprostowanie świadectwa pracy oraz stwierdzenie nabycia spadku. Bliskie jest nam prawo podatkowe.

Kancelaria Adwokatów Chróścielewska, Chróścielewski

 • 16 June 2015
 • Branzeo

Kancelaria Adwokacka Mecenasów Chróścielewskich świadczy pomoc prawą w obszarze prawa opiekuńczego, podatkowego i prawa pracy. Pomagamy nawet w niezwykle wymagających, delikatnych sprawach – na zamówienie klientów Kancelarii sporządzamy ważne akta oraz weryfikujemy prawdziwość wszelkich umów. Poza tym zajmujemy się także problemami dotyczącymi prawa karnego i podatkowego. Proponujemy poradnictwo prawne, przygotowujemy pisma procesowe i reprezentujemy klientów przed prokuraturami.

Strony