Samochody

Markisz firma

  • 30 September 2014
  • Branzeo

Firma Makisz poleca kompleksowy transport najwyższej jakości. Wykorzystywane przez firmę Markisz busy pozwalają na przewóz artykułów nawet do trzech i pół t.. Przedsiębiorstwo współpracuje z osobami prywatnymi, a także większymi firmami. Siedziba firmy mieści się w Dusznikach Zdroju, jednakże Markisz obsługuje zamawiających z każdego krańca Europy. Z naszym przedsiębiorstwem transport odbywa się w bezpiecznych warunkach, oferta jest skierowana do klientów prywatnych i hurtowni. Transport Markisz, Słoszów 8, 57-340 Duszniki Zdrój, Telefon: +48 691 868 668

Off-road open air Expo

  • 26 September 2014
  • Branzeo

Off Road Expo z centralą w stolicy województwa warmińsko-mazurskiego oferuje organizację profesjonalnych eventów motoryzacyjnych i zawodów na quadach. Rajdy odbywają się na dobrych torach oraz błotnistych ścieżkach gwarantujących niezapomniane ekstremalne wrażenia i sporą adrenalinę. Nasza siedziba znajduje się w mieście Olszyn, a nasz zespół to rzetelni fachowcy. Nasze rajdy przygotowujemy z pasją przez to stają się one bardzo znane.
Strona www offroadexpo.pl

Profesjonalne szkoła jazdy off road

  • 17 September 2014
  • Branzeo

Dla fanów aut terenowych firma Offroad Adventure przygotowała pięćdziesiąt hektarów uformowanego terenu, z ekscytującymi trasami. Szkoła oferuje instruktaż i jazdy testowe rozmaitego typu motocyklami, a także pojazdami terenowymi z napędem na cztery koła. Nasz tor mieszczący się w Olszynie to doskonałe miejsce na aktywne spędzenie weekendu. Potwierdzeniem najlepszej jakości usług wykonywanych przez firmę jest zadowolenie wszystkich klientów korzystających z toru motorcross.
Zapoznaj się ze stroną offroadadventure.pl