Technika

Silniki jednofazowe

 • 25 June 2017
 • Branzeo

Silniki to główny sprzęt, który można wyszukać w prowadzonym przez nas sklepie online Wamasz z Olsztyna. Każdy z każdy z tych artykułów to urządzenie dobrej jakości, który zastosować można do najróżniejszych celów.
Urządzenia silnikowe mające moc od 0,04 kW do 355 kW jednobiegowe, wysoko napięciowe, kołnierzowo-łapowe, z hamulcem oraz pozostałe gwarantujemy w atrakcyjnych kwotach. Do nich dostępne są również elementy zamienne i gwarantujemy kompleksowy serwis.

Windpoldźwig schody ruchome

 • 29 July 2016
 • Branzeo

Transport, platformy, dźwigi dla osób niepełnosprawnych, windy od znanych firm poleca Windopoldźwig sp. z.o.o Klient ma możliwość dobrania produktu do konkretnych wymiarów konstrukcji. Ekspresowy montaż oraz dbałość o funkcjonalność to cechy ważne dla spółki. Oferowane urządzenia charakteryzują się niezawodnością, ponieważ pochodzą od najlepszych producentów. W katalogu Galeria na stronie internetowej zamieszczone są wykonane zamówienia, które są wizytówką firmy.

Technologie lokalizacji Podziemnej

 • 20 May 2015
 • Branzeo

Pole działania: infrastruktura kablowa. Technologie LP to fachowa pomoc w obszarze lokalizacji infrastruktury podziemnej. Do szerokiej gamy produktowej można zaliczyć m.in. lokalizatory infrastruktury podziemnej, co więcej w sprzedaży są dostępne niezbędne akcesoria. Kontakt: Technologie LP Michał Półtorak, ul. Grota Roweckiego 12, 67-100 Nowa Sól, Email: poltorak@wykrywanie.com.pl, tel. 660 721 245. Pozostałe atuty przedsiębiorstwa to szkolenia z zakresu obsługi sprzętu.

Windy towarowe Windpoldźwig

 • 29 April 2015
 • Branzeo

Dział Ofertowania:Wojciech Kustel. +48 509 279 997wojciech.kus@windpoldzwig.plWindpolDźwig Sp. z o.o. zajmuje się sprzedażą oraz instalacją dźwigów, wind i podnośników adresowanych do niepełnosprawnych. W propozycji usług spółki dostępne są np. platformy schodowe, łuki zewnętrzne i wewnętrzne, jak również krzesełka i platformy schodowe. Firma istnieje na rynku od 20 lat i funkcjonuje na terenie całej Polski. Warto wiedzieć, że firma na prośbę klientów realizuje również nietypowe konstrukcje.

Advanced Graphene Products Producent Grafenu

 • 20 March 2015
 • Branzeo

Przedsiębiorstwo Advanced Graphene Products zajmuje się wytwarzaniem oraz dostawą produktów z grafenu. Polecamy grafen, który powstaje zgodnie z metodą opatentowaną przez Politechnikę Łódzką. Firma ma w ofercie asortyment płytek zaprojektowanych do eksploracji elektrycznych cech grafenu Gorąco zapraszamy do zakupienia tego innowacyjnego produktu – oferujemy błyskawiczny okres realizacji zamówienia.

Światłowody Eukom-Cabling Sp. z o.o.

 • 16 March 2015
 • Branzeo

Eukom –Cabling to bardzo duży katalog okablowania światłowodowego.
Realizujemy zlecenia na takie rodzaje kabli jak np.: patchcordy krosujące, przewody do systemów SCQ Quante/Pouyet. Ponadto realizujemy usługi wklejania złączy światłowodowych w pomieszczeniach.
Grupa ekspertów, dobrej jakości narzędzia oraz długoletnie doświadczenie w dziedzinie okablowania to zalety, które ceni coraz większe grono kupujących.
Centrala przedsiębiorstwa znajduje się stolicy Polski; spółka wykonuje kable na życzenie klienta i według własnych schematów.

Winda towarowa Windpoldźwig

 • 28 September 2014
 • Branzeo

WINDPOLDŹWIG Sp. z o.o. to fachowy montaż platform najwyższej jakości, dobrych i szanowanych producentów. Dostępny asortyment to głównie krzesełka schodowe i schodołazy. Możemy zagwarantować szybkie terminy dostarczenia towaru, bezproblemowy i szybki montaż i konkurencyjne ceny. Na można zobaczyć przykładowe zamówienia.
Specjalista ds. serwisu i konserwacji: Magdalena Bogucka, tel./fax. (68) 457 43 00, firma@windpoldzwig.pl
Sprawdź