Uroda

laserowa depilacja Luboń

 • 25 July 2017
 • Branzeo

Beauty & Beauty to gabinet urody proponujący depilację laserową różnych części ciała, np. bikini, łydek, a także ud.
Laserowe usuwanie owłosienia i depilacja okolic intymnych to najszybsza metoda na usunięcie niepotrzebnego owłosienia – w salonie Beauty & Beauty pod Poznaniem włosy usuwane są za pomocą lasara Vectus.

Miła obsługa, korzystne ceny oraz ogromne doświadczenie to walory, za sprawą których z usług gabinetu kosmetycznego Beauty & Beauty korzysta duża grupa zadowolonych klientów.

Edaff Twoja stylistka i wizażystka

 • 1 September 2015
 • Branzeo

Pasją wizażystki Eleny Daff już od dawna jest tworzenie niebanalnych makijaży brwi oraz balowych, czy też nauka makijażu i pomoc w doborze stylizacji i kolorów. Na co dzień pracuje z osobami prywatnymi oraz agencjami modelek, profesjonalnymi fotografami bądź gabinetami kosmetycznymi, proponując profesjonalną pomoc w wykonaniu makijażu. Zaprasza do współpracy nie tylko wszystkie osoby prywatne, lecz także profesjonalnych fotografów i właścicieli agencji modelek z obszaru Wrocławia.

Edaff wizażystka

 • 10 December 2014
 • Branzeo

Elena Daff z Wrocławia to pasjonatka make-upu okazjonalnego, która ciągle pogłębia wiedzę i kwalifikacje. Elena Daff ukończyła szkołę stylizacji w stolicy województwa dolnośląskiego i zajmuje się także najnowszym trendami w modzie. Wszystkie usługi Elena Daff oferuje dla osób prywatnych, nawiązuje kontakty dodatkowo z agencjami modelek. Na co dzień, współpracuje z klientami indywidualnymi, agencjami modelek, profesjonalnymi fotografami, designerami.
Edaff.pl, czytaj więcej

BeautifulhairZagęszczanie włosów

 • 23 November 2014
 • Branzeo

Beautifulhair to firma znajdująca się na terenie Poznania, zajmująca się przedłużaniem ,jak również zwiększaniem objętości włosów. Firma oferuje każdej klientce indywidualne spotkania oraz zagęszczanie na wysokim poziomie. Jest też możliwość przeprowadzenia zabiegu w mieszkaniu klientki. Salon fryzjerski mieści się na terenie stolicy Wielkopolski. Informacje dotyczące produktów oraz wykonywanych usług są opublikowane na beautifulhair.com.pl.
Sprawdź - beautifulhair.com.pl

Kosmetyczka z dojazdem

 • 19 September 2014
 • Branzeo

Angelika Pieklak wykonuje zabiegi pielęgnacyjne na terenie Bielska- Białej i okolicznych miast. W domach klientów dostępne są zabiegi różnego rodzaju oraz m.in. depilacja bikini. Kosmetyczka dojeżdża prywatnym autem do klientek z Bielska oraz całego powiatu. Szczegóły o oferowanych zabiegach są na kosmetyczkabielsko.pl.
Sprawdź naszą ofertę kosmetyczkabielsko.pl

Strefa piękna fryzjerzy

 • 13 September 2014
 • Branzeo

Centrum urody Strefa Piękna zapewnia liczne zabiegi upiększające w centrum Olsztyna. Usługi: fryzjerstwo, liposukcja, pedicure. Najważniejsze usługi to strzyżenie i modelowanie włosów, jak również pielęgnacja twarzy i ciała. Firma posiada obniżki dla klientów salonu, ofertę bonów upominkowych ,a także m.in. atrakcyjny rabat w dniu urodzin lub imienin. Aby umówić wizytę niezbędny jest kontakt pod numerem telefonu: 602 - 618 – 400. Centrum wellness: ul. Polna 1C, 10 - 059 Olsztyn, Tel/Fax: 89 535-15-08.